Dodatki i akcesoria

Kompletna oferta akcesoriów oraz dodatków do pojazdów Access Motor znajduje się w sklpeie aspshop.pl oraz u autoryzowanych dealerów.

Jump Starter Shark EPS-204

Jump Starter Shark EPS-204

Wydajna, wielozadaniowa stacja rozruchowa wielokrotnego ładowania do awaryjnego uruchamiania silników spalinowych oraz power bank do ładowania laptopów, telefonów komórkowych, nawigacji GPS i tabletów, oraz zasilanie 12V - kompresory, lodówki turystyczne itp.

SHARK ładowarka CN-4000, 6/12V, IP65,4A DC

SHARK ładowarka CN-4000, 6/12V, IP65,4A DC

Automatyczna inteligentna ładowarka do wszystkich akumulatorów 12 V / 6 V, w tym konwencjonalnych akumulatorów ołowiowych (mokrych), żelowych, bezobsługowych, wapniowych, EFB, AGM, do akumulatorów o pojemności 1,2-130 Ah, 9 programów ładowania, program REPAIR, odzyskuje głęboko rozładowane akumulatory , Funkcja odsiarczania, wyświetlacz LCD.

Akcesoria SHARK

Akcesoria SHARK

Wysokiej jakości dodatki i akcesoria marki SHARK, dzięki którym możliwe jest doposażenie pojazdu i konfiguracja pod konkretne zastosowanie. Doposaż pojazd w przyczepę, dodatkowe Oświetlenie, osłony, i znacznie więcej.

OSŁONY PODWOZIA

OSŁONY PODWOZIA

Osłony podwozia SHARK: wysokiej jakości, precyzyjnie wykonane, przygotowane pod konkretny model pojazdu.  Niezawodna ochrona kuada, nie zależnie od terenu!

Pługi SHARK

Pługi SHARK

Bardzo wytrzymałe uniwersalne pługi ATV / UTV o opatentowanej mrozoodpornej konstrukcji. pozwalają zimą odśnieżać, a latem zbierać sypkie materiały takie jak żwir, ziemia, piasek, węgiel itp. Dostępne w różnych kolorach i szerokościach 132 cm i 152 cm.

Opony Bulldog

Opony Bulldog

Wysokiej jakości opony ATV / UTV w przystępnej cenie. doskonała przyczepność, dobre właściwości jezdne. Nadają się do większości terenów, nawet w ekstremalnych warunkach. Doskonała trwałość, wysoka zawartość krzemionki, zwiększona odporność na przebicie.

Kufry Shark

Kufry Shark

Uniwersalne solidne kufry ATV / UTV wykonane z wysokiej jakości odpornego na uderzenia polietylenu.  Duża przestrzeń ładunkowa, pomieszczą wszystko, czego potrzebujesz. Do użytku ogólnego i profesjonalnego. Wodoodporne, zamykane, bez oparcia lub z oparciem.

Gąsiennice TJD

Gąsiennice TJD

Dzięki gąsienicom TJD możesz używać swojego ATV / UTV zimą zamiast skutera śnieżnego. Dodatkowo gąsiennice TJD pozwalają na jazdę po nawierzchniach bez śniegu, nie są niszczone przez błoto, piasek czy żwir.

Ogrzewane akcesoria Heat Demon / Symtec

Ogrzewane akcesoria Heat Demon / Symtec

Heat Demon /  Symtec to jedne z najlepszych i najwyższej jakości akcesoriów ogrzewanych na rynku. W naszej ofercie znajdziesz podgrzewane manetki,siedziska, kamizelki, wkładki do butów oraz inne podgrzewane akcesoria. Heat Demon - Miejsce zimna i mrozu, ciepła i komfortu.

Kufry Kimpex

Kufry Kimpex

Kanadyjska firma KIMPEX jest wiodącym na świecie dostawcą akcesoriów do pojazdów ATV. Kufry KIMPEX ATV / UTV są wysokiej jakości, wodoodporne, zamykane i gotowe do przechowywania wszystkiego, czego potrzebujesz.

Opony i felgi ITP

Opony i felgi ITP

ITP jest światowym liderem w rozwoju i produkcji opon i felg do pojazdów ATV i UTV. Opony ITP to najlepszy stosunek jakości, ceny i doskonałych właściwości jezdnych. Dodatkowo doskonała trakcja, świetne prowadzenie i duże przebiegi.

Oświetlenie / lampy LED Shark

Oświetlenie / lampy LED Shark

Bardzo jasne, profesjonalne oświetlenie LED marki SHARK mogą zamienić noc w dzień. Mają długą żywotność, są całkowicie bezobsługowe i świecą nawet pod wodą. Idealny do pojazdów ATV, UTV, motocykli, terenowych i różnych maszyn roboczych.

przyczepa Shark GARDEN 680

przyczepa Shark GARDEN 680

Przyczepy ATV Shark Garden 680 mają niezwykle mocną i solidną konstrukcję, która zapewnia im dużą ładowność, długą żywotność i dużą trwałość. Dzięki szerokim oponom niskociśnieniowym przyczepy są wyjątkowo delikatne na trawie, nie niszczą miękkiego terenu.

profesjonalne przyczepy Shark Wood

profesjonalne przyczepy Shark Wood

Solidne przyczepy Shark WOOD, to duża ładowność, wysoka jakość wykonania i doskonała dzielność w terenie dzięki szerokim oponom niskociśnieniowym. Dwuosiowa przyczepa WOOD 1500 dodatkowo wyposażona jest w żuraw przechylny.

Przyczepy Shark

Przyczepy Shark

sprawdź naszą całą ofertę przyczep. znajdziesz tutaj też lżejsze modele, do zastosowań przy domowych.

Najazdy / rampy Shark

Najazdy / rampy Shark

Solidne aluminiowe, składane  rampy / najazdy  umożliwiają łatwy załadunek pojazdów ATV, UTV, motocykli, kosiarek itp. Łukowa konstrukcja umożliwia załadunek maszyn o niewielkim prześwicie. Wykonane z duraluminium o wysokiej wytrzymałości.

profesjonalna zamiatarka SHARK,  silnik spalinowy HONDA

profesjonalna zamiatarka SHARK, silnik spalinowy HONDA

Profesjonalna zamiatarka przeznaczona jest do profesjonalnej pielęgnacji dużych powierzchni, podjazdów, chodników, parkingów, hal fabrycznych oraz do odśnieżania. Napęd zapewnia osobny niezawodny silnik HONDA. Trwała konstrukcja malowana proszkowo.

Kosiarka mulczująca Shark

Kosiarka mulczująca Shark

Profesjonalna kosiarka mulczująca Shark z mocnym i niezawodnym silnikiem Hondy doskonale nadaje się do koszenia w niedostępnych miejscach i na nierównym terenie. Niski nacisk na glebę zapobiega tworzeniu się śladów na miękkim podłożu. Szerokość koszenia 120 cm.

Holowana kosiarka Shark

Holowana kosiarka Shark

Potężna profesjonalna kosiarka Shark jest przeznaczona do koszenia i pielęgnacji średnich i dużych powierzchni w ogrodach, parkach i małych gospodarstwach. Kosiarkę można podłączyć do wszystkich typów pojazdów ATV, UTV i traktorów ogrodniczych. szerokość koszenia 117 cm.

Rozsiewacze Shark

Rozsiewacze Shark

Rozsiewacze Shark  są idealnym pomocnikiem przy rozprowadzaniu i rozrzucaniu nawozów i nasion, zimą pomagają w utrzymaniu dróg, przy rozsypywaniu soli, piasku i innych materiałów sypkich. pojemność 60 kg lub 160 kg.

Kaski i akcesoria CKX

Kaski i akcesoria CKX

Innowacyjne kaski CKX to najbardziej wyrafinowane kaski terenowe na rynku. Wraz z kaskiem otrzymujesz dwa okulary oraz szereg zdejmowanych elementów, które pozwolą Ci idealnie dopasować kask do pory roku i używać go przez cały rok - latem i zimą.

Odzież i akcesoria Finntrail

Odzież i akcesoria Finntrail

Finntrail: Najlepsza odzież i akcesoria do pojazdów ATV / UTV!  Odzież jest odporna na wodę, błoto i najtrudniejsze warunki. W odzieży Finntrail możesz bez obaw brodzić w głębokiej wodzie, jednocześnie pozostając suchym i nie pocąc się. Finntrail, to całkowicie niezrównany komfort przy każdej pogodzie.

Grzane akcesoria Shark

Grzane akcesoria Shark

Podgrzewane akcesoria Shark: uchwyty Shark - ciepło na dłoniach, nowoczesna technologia i sterowanie mikroprocesorowe. Bez konieczności klejenia -  wystarczy przykręcić! Do wszystkich marek i modeli pojazdów ATV.

Oleje, płyny eksploatacyjne Maxima

Oleje, płyny eksploatacyjne Maxima

Profesjonalne Oleje silnikowe do użytku codziennego i wyścigowego - długoterminowa najlepsza ochrona silnika, mniejsze tarcie, wyższa wydajność i wydłużona żywotność komponentów. Płyny, chemikalia i kosmetyki opracowane specjalnie dla motocykli i quadów.

Opryskiwacze Fimco

Opryskiwacze Fimco

Opryskiwacze do pojazdów ATV i UTV wiodącej amerykańskiej firmy Fimco. Opryskiwacze nadają się do opryskiwania i aplikacji środków owadobujczych,herbicydów lub dezynfekcji. W zależności od modelu, wyposażone w belki rozpylające, pistolety ręczne.

rozsiewacz Fimco

rozsiewacz Fimco

Rozsiewacz suchych materiałów takich jak sól, piasek, nasiona. 62 litrowy zbiornik samowyładowczy, 12V silnik o zmiennej prędkości, wykonany ze stali nierdzewnej 6 łopatkowy przesiewacz, regulowana szerokość rozrzutu od 1,5 - 13 m

Wyciągarki COMEUP

Wyciągarki COMEUP

Wyciągarka to podstawa każdej jazdy w terenie. Wyciągarki trakcyjne 1500 funtów do mniejszych ATV i akcesoriów ATV, wciągarki trakcyjne 3000 i 4000 funtów do dużych pojazdów ATV i UTV. Dostępne z liną stalową lub syntetyczną.

Tłumiki / układy wydechowe  BIG GUN

Tłumiki / układy wydechowe BIG GUN

Wydechy wyścigowe Big Gun do pojazdów ATV i SxS zwiększają wydajność, są lżejsze niż standardowe i są doskonale wykonane. Największy wzrost mocy uzyskamy modyfikując cały układ wydechowy. Możliwość redukcji hałasu za pomocą wkładek Vortex.