Jste zde

DLA KIEROWCY I DO OBSŁUGI

 

DAX - Odzież i akcesoria do jazdy na quadach

Markowe ubrania do jazdy rekreacyjnej oraz terenowej, w ofercie dostępna jest odzież na sezon letni i zimowy w rozsądnej cenie. DAX oferuje kurtki typu "trzy w jednym", spodnie z ochraniaczami i bez ochraniaczy, ubrania offroadowe, sportowe oraz turystyczne oraz ochraniacze ciała zgodne z cetyfikatem EN 1621.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

Heat Demon - Akcesoria grzewcze

Amerykańskie akcesoria grzewcze Heat Demon to najwyższej jakości produkty grzewcze na rynku. W środku zimy, a nawet podczas jesiennego chłodu docenisz podgrzewane manetki, maty siedzenia, które poprawią komfort jazdy, w ofercie znajdziesz także ogrzewane kamizelki, wkładki do butów oraz inne akcesoria, które pomoga Ci utrzymać ciepło rąk, stóp oraz całego ciała.

HEAT DEMON - zimno nie zepsuje Ci zabawy z jazdy!

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

W2 Boots - włoski producent obuwia

Włoska firma W2 Boots wychodzi naprzeciw oczekiwaniam quadowców z butami W2 Adventure Rainproof, które posiadają mocną podeszwę Vibram. Zapewniają wysoką ochronę oraz komfort przy całodniowym noszeniu. Są wodoodporne, a dzięki specjalnej membranie meteriał oddycha. Producent oferuje także buty motocrossowe MX Elitte z wyjmowanym butem wewnętrznym.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

 

 

MAXIMA - amerykańskie oleje

Najlepsze amerykańskie oleje i smary MAXIMA. Od początku zostały stworzne z myślą o quadach, motocyklach oraz sportach motorowych. Najbardziej znani zawodnicy amerykańscy jeżdżą i wygrywają na olejach Maxima. Przewyższają specyfikacje innych producentów i dostarczają silnikom wysoką ochronę i zapewniają jeszcze wyższą wydajność silnika. Szeroka oferta obejmuje oleje silnikowe mineralne, sysntetyczne, środki do konserwacji łańcucha oraz wiele innych produktów pielęgnacyjnych.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl