Jste zde

DO QUADÓW DZIECIĘCYCH

 

ITP - amerykańskie opony i felgi

Amerykańska firma ITP posiada w swojej ofercie duży wybór opon i felg, co więcej jest światowym liderem na rynku od ponad 30 lat w dziedzinie rozwoju i produkcji opon i felg do quadów użytkowych, sportowych oraz dziecięcych. Opony ITP zapewniają ponadprzeciętną przyczepność, zwrotność oraz stabilność. Charakteryzują sie dużą trwałością oraz doskonałą jakością.

ITP - najlepsze opony na rynku. Made in USA.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

FOX amerykańskie wyścigowe amortyzatory

W naszej gamie akcesoriów amerykańskich produktów firmy FOX Racing Shox znajdują się najlepsze amortyzatory do quadów dziecięcych, gdzie szczególnie ważna jest waga, w amortyzatorach FOX nie ma ciężkich sprężyn stalowych, dodatkowo poprawiają zwtotność, zmniejszają czasy okrążeń i  umożliwiają skoki przez dziury i wyboje.

FOX Racing Shox - światowy lider w produkcji amortyzatorów do quadów.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

Leager´s - akcesoria wyścigowe

Laeger's Racing to wiodący amerykański producent wysokiej jakości produktów sportowych i wyścigowych przeznaczonych dla młodych zawodników. Przez 30 lat firma nieustannie poprawia komponenty podwozia dla jeszcze lepszej obsługi i bardziej efektywnej jazdy. Rezultatem jest nie tylko szybsza i znacznie bezpieczniejsza jazda ponieważ wyścigowe akcesoria Leager´s zostały opracowane tak, aby wytrzymać dwa razy więcej niż części seryjne.

Więcej informacji na www.aspshop.pl

 

 

FASST FLEXX - amortyzująca wyścigowa kierownica

Wyścigowe kierownice amerykańskiej frimy FASST Company znacznie redukują wibracje, które przenoszone są z przednich kół na ręce, łokcie oraz ramiona dziecka ze względu na unikalny opatentowany system FLEXX.  Poprawiają zwrotność i skutecznie redukują niebezpieczne i nieprzyjemne zmęczenie dłoni podczas wyścigów na długich trasach. Wymienne tulejki pozwalają na zmianę sztywności i stopień miękkości, co pozwala na dopasowanie kierownicy FLEXX do własnych preferencji.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

RPM Dominator II - tylne ośki wyścigowe

Amerykańskie wyścigowe tlne ośki RPM Dominator II są uważane za najmocniejsze i najbarddziej wytrzymałe na świecie. Dzięki najnowocześniejszym technikom produkcyjnym oraz użyciu najlepszych materiałów ośki RPM Dominator II są najczęściej używane przez profesjonalnych zawodników, żadne inne osie wyścigowe nie zdobyły tylu tytułów i zwycięstw. Ośki RPM Dominator II pozwalają także na łatwą zmianę długości w porównaniu do osi fabrycznych. Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

Precision - amortyzatory skrętu

Amortyzator kierownicy pomoże Ci nie tylko osiągnąć lepsze czasy okrążeń ale podczas wyścigu odciąży Twoje dłonie i zmniejszy odczuwanie nierówności i uderzeń, przekazywanych przez koła na ręce. Wysokiej jakości amortyzatory skrętu Precision są w pełni regulowane oraz charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością. Opatentowana konstrukcja pozwala ustawić tłumienie do jazdy prostej oraz zmienić ustawienia do jazdy pełnej zakrętów. Amortyzatory skrętu Precision są używane przez najlepszych zawodników w kategorii junior w USA.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl