Jste zde

DO QUADÓW SPORTOWYCH

 

ITP - amerykańskie opony i felgi

Amerykańska firma ITP posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon i felg, co więcej jest światowym liderem na rynku od ponad 30 lat w dziedzinie rozwoju i produkcji opon i felg do quadów użytkowych, sportowych oraz dziecięcych.Opony ITP zapewniają ponadprzeciętną przyczepność, zwrotność oraz stabilność. Charakteryzują się dużą trwałością oraz doskonałą jakością. ITP - najlepsze opony na rynku. Made in USA.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

FOX amerykańskie profesjonalne wyścigowe amortyzatory

W naszej ofercie produktów amerykańskiej firmy FOX Racing Shox znajdziecie Państwo najlepsze amortyzatory wyścigowe do sportowego quada. Przenie powietrzne amortyzatory Fox są badzo lekkie ponieważ działają bez cieżkich stalowych sprężyn. Poprawiają zwrotność, co pozwala na znacznie szybsza jazdę oraz pokonywanie wszystkich dziur i uskoków. FOX Racing Shox - światowy lider w produkcji amortyzatorów do quadów.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

ODI - amerykańskie manetki (gripy)

Oferta manetek do quadów  amerykańskiej firmy ODI to między innymi gripy z unikalnym opatentowanym systemem blokującym Lock-On, który stał się światowym standartem pewnego mocowania i szybkiego montażu,  oraz szeroki wybór klasycznych manetek w wielu wzorach i modelach. Manetki ODI wykonane są z najlepszych komponentów, a firma je udoskonala i rozwija się już od 25 lat.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

FASST FLEXX -  amortyzujące wyścigowe kierownice

Wyścigowe kierownice amerykańskiej frimy FASST Company znacznie redukują wibracje, które przenoszone są z przednich kół na ręce, łokcie oraz ramiona ze względu na unikalny opatentowany system FLEXX.  Poprawiają zwrotność i skutecznie redukują niebezpieczne i nieprzyjemne zmęczenie dłoni podczas wyścigów na długich trasach. Podobny sysyetm zyskuje teraz popularność wśród amerykańskich zawodników motocross. Wymienne tulejki pozwalają na zmianę sztywności i stopień miękkości, co pozwala na dopasowanie kierownicy FLEXX do własnych preferencji.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

FRIXION - klocki hamulcowe

Spiekane klocki hamulcowe firmy FRIXION przenzcaone sa zarówno dla hobbystów oraz zawodników, przeznaczone są do wszystkich rodzajów pojazdów ATV. Wystoka wytrzymałość na temperaturę, wytrzymałość mechaniczna oraz skuteczność hamowania na powierzchniach suchych, piasku, na mokrym podłożu i w błocie. Charakteryzjuą się także niskim zużyciem.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

Precision - amortyzatory skrętu

Amortyzator kierownicy pomoże Ci nie tylko osiągnąć lepsze czasy okrążeń ale podczas wyścigu odciąży Twoje dłonie i zmniejszy odczuwanie nierówności i uderzeń, przekazywanych przez koła na ręce. Wysokiej jakości amortyzatory skrętu Precision są w pełni regulowane oraz charakteryzują sie ponadprzeciętną wytrzymałością. Opatentowana konstrukcja pozwala ustawić tłumienie do jazdy prostej oraz zmienić ustawienia do jazdy pełnej zakrętów.Amortyzatory skrętu Precision używane są przez najlepszych amerykańskich zawodników, takich jak Dustin Wimmer, John Natalie, Tim Farr, Joe Byrd, Doug Gust, Bill Ballance oraz Josh Frederick. Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

 

 

RPM - tylne ośki wyścigowe

Amerykańskie wyścigowe tlne ośki RPM Dominator II są uważane za najmocniejsze i najbarddziej wytrzymałe na świecie. Dzięki najnowocześniejszym technikom produkcyjnym oraz użyciu najlepszych materiałów ośki RPM Dominator II są najczęściej używane przez profesjonalnych zawodników, żadne inne osie wyścigowe nie zdobyły tylu tytułów i zwycięstw. Ośki RPM Dominator II pozwalają także na łatwą zmianę długości w porównaniu do osi fabrycznych

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

HOUSER Racing - amerykańskie akcesoria wyścigowe

Wyścigowe produkty Houser Racing wykonane są w zaawansowanej technologii i produkowane w USA dla zawodników, którzy chcą osiągać coraz lepsze wyniki. Houser Racing to przemyślane i techniczne zaawansowane rozwiązania ofrujące ulepszenia podwozia i zawieszenia w pojazdach ATV. Oferta obejmuje drążki kierownicze, wahacze, oraz inne akcesoria wyścigowe wykorzystujące opatentowane rozwiązania.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl