Jste zde

DO QUADÓW UŻYTKOWYCH

 

ITP - amerykańskie opony i felgi

Amerykańska firma ITP posiada w swojej ofercie duży wybór opon i felg, co więcej jest światowym liderem na rynku od ponad 30 lat w dziedzinie rozwoju i produkcji opon i felg do quadów użytkowych, sportowych oraz dziecięcych. Opony ITP zapewniają ponadprzeciętną przyczepność, zwrotność oraz stabilność. Charakteryzują sie dużą trwałością oraz doskonałą jakością. ITP - najlepsze opony na rynku. Made in USA.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

MAXIMA - amerykańskie oleje najwyższej jakości

Oleje, smary oraz produkty pielęgnacyjne MAXIMA uznawane są za jedne z najlepszych na rynku. Produkty MAXIMA zostały opracowane od podstaw z myślą o użytku w quadach, motocyklach oraz sportach motorowych, to właśnie tych olejów używają nawwybitniejsze zespoły i zawodnicy w USA. Oleje Maxima przekraczają specyfikacje producentów silników, zapewniają wysoką ochronę i zwiększają moc silnika. Wród bogatej oferty znajdziesz oleje silnikowe mineralne i syntetyczne, produkty do konserwacji łańcucha oraz inne produkty pielęgnacyjne.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

SHARK - uniwersalne pługi

Niezwykle wytrzymałe pługi z opatentowaną żebrowaną, polietylenową konstrukcją, która jest mrozoodporna i bez uszkodzeń może być używana podczas największych mrozów i w śniegu oraz do materiałów sypkich takich jak piach, żwir, ziemia, węgiel, itd. Innowacyjne lekkie ostrze pługów SHARK ma lepszą wyjadność oraz wytrzymałośc niż w pługach stalowych, są także bardziej ciche i przyjazne dla quada dzięki swojej elastycznej konstrukcji, zmniejszają nacisk na ramę. Dostępne w szerokościach 132 cm oraz 152 cm

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

SHARK - aluminiowe płyty podwozia

Aluminiowe płyty podwozia SHARK chronią całe podwozie pojazdu, zabezpieczają przednie i tylne wahacze oraz osłaniają silnik przed uszkodzeniam kamieniami, skałami i innymi wystającymi przeszkodami. Są wykonane z lekkiego i bardzo wytrzymałego duraluminium o grubości 4mm, posiadają także otwory dostępu pozwalające na łatwą konserwajję quada bez konieczności zdjemowania całych płyt.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

KIMPEX - boxy plastikowe

Kanadyjska firma KIMPEX jest jednym z najlepszych na świecie producentów akcesoriów do quadów. Plastikowe boxy KIMPEX są wytrzymałe, mają zamykane, uszczelnione pokrywy, dzięki czemu można w nich przechowywać wszystko czego potrzebujesz podczas podróży. W ofercie posaiadamy także kufry ze zintegrowanym siedziskiem i oparciem pasażera, dzięki czemu poprawia się komfort jazdy kierwcy i pasażera, zapewniając im wiecej miejsca.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

TJD - odsprężynowane kanadyjskie gąsienice

Twój quad z napędem na wszystkie koła może być również używany w zimie zamiast skutera śnieżnego dzięki unikalnemu systemowi gąsienic kanadyjskiej firmy TJD. Gąsienice TJD XGen III to najbardziej zaawansowany system na rynku, który umożliwia jazdę po śniegu, a także po twardych powierzchniach, takich jak suche trawy, leśne szlaki, piasek i błocie. To jedyne odsprężynowane gąsienice, które umożliwiają cichą i komfortowa jazdę, niemal nie do odróżnienia od jazdy na oponach.

Więcej informacji na www.tjdcanada.pl

 

 

HEAT DEMON - akcesoria grzewcze

Grzewcze amerykańskie akcesoria Heat Demon to jedne z najlepszych produktów grzewczych dostępnych na rynku. Ogrzewane akcesoria będą Ci potrzene nie tylko podczas największych zimowych mrozów ale także na jesień. W ofercie posiadamy kamizelki grzewcze, wkładki do butów, oraz inne akcesoria, które utrzymają w cieple Twoje dłonie, ciało oraz stopy. HEAT DEMON - mroźna zima nie zepsuje Ci nastroju!

Więcej informacji na www.aspgroup.pl

 

 

COMEUP - markowe wyciągarki

ComeUp to markowe wyciągarki z wieloletnią tradycją, charakteryzują się wytrzzymałością oraz dużą siłą uciągu. Najważniejszą cechą dobrej wyciągarki jest niezawodność ponieważ tylko ona może pomóc Ci wydostać się z poważnych tarapatów. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości wyciągarki ComeUp, o różnej sile uciągu, od 1500 lbs do mocniejszych - 3000lbs i 4000lbs, do wyboru z liną metalową lub syntetyczną. W zestawie z wyciągarką otrzymujesz sterownik na kierownicę, linę z hakiem oraz instalację elektryczną. Płytę montażową muszisz zamówić oddzielnie w zależności od modelu pojazdu.

Więcej informacji na www.aspgroup.pl