DRR 100 Reverse
DRR 100 Reverse
DRR 100 Reverse
DRR 100 Reverse

DRR 100 Reverse

Bezkompromisowy quad dla dzieci i młodzieży, dla przyszłych mistrzów!  Ze świetnym zawieszeniem, mocnym, sportowym silnikiem i solidną konstrukcją oraz biegiem wstecz dzięki czemu jest w stanie stanąć na podium na każdych wyścigach. To jeden z najpopularniejszych quadów sportowych i wyścigowych dla dzieci na świecie.

   

Technologia

Mocny silnik

Mocny silnik

Młodzi kierowcy od razu zakochują się w dynamicznym dwusuwowym silniku o mocy wystarczającej do całodziennego szaleństwa. Automatyczne smarowanie dostosowuje optymalną proporcję oleju, więc nie musisz się martwić o przygotowanie mieszanki. Prosty i niezawodny silnik ma niewielkie wymagania konserwacyjne. Moc można ograniczyć, tak by początki jazdy na quadzie były bezpieczne. Po zdobyciu pierwszych doświadczeń twoje dziecko będzie zaskoczone mocą swojej maszyny.

Bieg wsteczny

Bieg wsteczny

Bieg wsteczny pozwala na łatwiejsze poruszanie się w trudnodostępnych miejscach. Dzięki temu dziecko może wydostać się z ciężkiego terenu samo i w szybki sposób, bez potrzeby ręcznego zawracania quada. Wystarczy włączyć bieg wsteczny.

Podwozie

Podwozie

Większość pojazdów ATV dla dzieci dostępnych na rynku nadaje się tylko do nauki podstaw, ale gdy dziecko zdobywa doświadczenie, ich możliwości się kończą. Jednak Access DRR 100 ma spory potencjał, dzięki któremu Twoje dziecko ciągle się uczy i doskonali. Szerokie i stabilne podwozie umożliwia bezpieczne pokonywanie zakrętów, wysokiej jakości zawieszenie nie wyrywa kierownicy z dłoni dziecka podczas jazdy i wywołuje uśmiech na jego twarzy.

Zakryty łańcuch

Zakryty łańcuch

Automatyczna skrzynia biegów pozwala dziecku w pełni skoncentrować się na jeździe bez odwracania jego uwagi przez zmianę biegów. Kolejną zaletą tej automatycznej skrzyni biegów jest to, że moc silnika podczas przyspieszania jest stała, nie jest tracona podczas zmiany biegów. Tylne koła są napędzane łańcuchem, który jest odpowiednio zabudowany, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo.

Wysokiej jakości zawieszenie

Wysokiej jakości zawieszenie

Wysokiej jakości sprężyny, z tyłu ze sprężyną progresywną, można regulować w pięciu położeniach. Wyjątkowo duże skoki zawieszenia i optymalnie dobrane amortyzatory wybierają nierówności, dzięki czemu jazda jest przyjemna i bezpieczna.

Skuteczne hamulce

Skuteczne hamulce

Tylne hamulce tarczowe i przednie hamulce bębnowe są łatwo obsługiwane za pomocą dźwigni na kierownicy. Minimalizuje to możliwość poślizgnięcia się stopy dziecka podczas jazdy.

Wyścigowe siedzisko

Wyścigowe siedzisko

Bezkompromisowe podejście znajduje również odzwierciedlenie w siedzisku. Dzięki swojemu kształtowi umożliwia łatwe przenoszenie ciężaru i zapewnia niezawodne podparcie podczas jazdy. Jednocześnie jest bardzo wygodne - twoje dziecko  może spędzić na nim  wiele godzin.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Wysoki poziom bezpieczeństwa

W DRR 100 kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo. Funkcje bezpieczeństwa obejmują ukryty łańcuch, ogranicznik prędkości, hamulce obsługiwane za pomocą dźwigni, tworzywa sztuczne bez ostrych krawędzi, dobre oświetlenie i  bieżniki na całej powierzchni bez przeszkadzającego pedału hamulca.

Oświetlenie

Oświetlenie

Kiedy zabawa potrwa do wieczora, Twoje dziecko będzie nadal dobrze widzieć drogę. Dzięki dużemu, wydajnemu przedniemu reflektorowi i dobrze widocznemu tylnemu światłu stop możesz bezpiecznie znaleźć drogę do domu nawet w ciemności.

Specyfikacja

Silnik

Typ: dwusuwowy, chłodzony cieczą, jeden cylinder
Pojemność: 89,2 ccm
Średnica x skon cylindra: Ø 52 x 42
Kompresja: 9.1 : 1
Zapłon: CDI
Rozruch: elektryczny + nożny
Gaźnik: PWK 21

Układ napędowy

Napęd: tylna oś
Skrzynia biegów: CVT z wariatorem (z biegiem wstecz)
Przekładnia: łańcuch

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne, podwójne wahacze
Zawieszenie tył wahacz
Amortyzatory przód: amortyzatory hydrauliczne
Amortyzatory tył: amortyzator hydrauliczny ze sprężyną progresywną
Hamulce przód: 2x bębnowe
Hamulce tył: 1x 220mm tarcza hydrauliczna
Opony przód: 19 x 7 - 8
Opony tył: 18 x 9.5-8

Rozmiary i waga

Całkowita długość: 1 470 mm
Całkowita szerokość: 900 mm
Całkowita wysokość: 970 mm
Prześwit: 170 mm
Rozstaw: 1010 mm
Sucha masa: 122 kg
Zbiornik paliwa: 5 l

Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są dostępne na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji bez wcześniejszej informacji.