Jste zde

O firmie

Witamy Państwa na oficjalnej stronie internetowej ASP GROUP PL Sp. z o.o. jednego z największych dystrybutorów markowych quadów oraz akcesoriów w Europie Środkowej i Wschodniej

ASP Group to wiodący dostawca oraz dystrybutor quadów, części i akcesoriów więcej niż 25 najlepszych światowych marek. W naszym magazynie posiadamy ogromny wybór akcesoriów do quadów, akcesoriów do jazdy, akcesoriów bezpieczeństwa, opon, części OEM / używanych quadów / części motocyklowych, łącznie z wydajnościowymi częściami rajdowymi.

Osiągneliśmy wysoką oraz stabilną pozycję na rynku poprzez zamiłowanie do odpowiedzialnego biznesu, profesjonalne, przyjazne Klientom usługi oraz przez przywiązanie do produktów wysokiej jakości. Przed wprowadzeniem nowego produktu do sklepu internetowego zawsze dokładnie go testujemy, aby mieć pewność, że nasi Klienci otrzymają produkty wysokiej jakości, które nigdy nie zawiodą podczas użytkowania.

Posiadamy najszerszy wybór produktów: quadów, akcesoriów, wyposażenia, które sprzedajemy do szerokiej sieci dealerskiej w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii oraz innych państwach UE.
 
Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta oraz najlepsze jakościowo, szybkie usługi. Kładziemy także duży nacisk na jakość produktów, odpowiedzialność w relacjach biznesowych oraz profesjonalizm w codziennych operacjach.
Głównym kryterium jakości naszej pracy oraz przywiązania zawsze była i pozostanie satysfakcja naszych Klientów.


- W magazynie posiadamy ponad 3.000 opon i felg do quadów i pojazdów Side by Side
- Duży wybór markowych akcesoriów do quadów