O nas

ASP Group

ASP Group Distributing, jesteśmy firmą o silnej pozycji rynkowej, która poprzez swoich dealerów oferuje quady, pojazdy UTV, skutery elektryczne, pojazdy typu amfibia, kaski oraz inne akcesoria i części zamienne wiodących światowych marek.

W ponad 400 punktach sprzedaży w całej Europie oferujemy szeroką gamę pojazdów ATV producentów Arctic Cat, TGB, Linhai i Access Motor, skuterów śnieżnych Arctic Cat, amfibii Argo oraz skuterów elektrycznych Yadea. Jesteśmy oficjalnymi importerami marek, Finntrail, ITP, TJD, Kimpex, Maxima , Fasst Racing, XRW, Big Gun, Houser Racing, RPM i wielu innych. Oferowane produkty posiadamy w polskim magazynie oraz bezpośrednio w naszym centralnym magazynie w Letkovie koło Pilzna, dzięki czemu możemy zagwarantować możliwie najkrótsze terminy dostaw.

Jesteśmy dumni, że od wielu lat jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów markowych pojazdów ATV i UTV w Europie Środkowo-Wschodniej. Naszym celem było stworzenie firmy, która zapewni swoim klientom i partnerom biznesowym najlepsze usługi od zamówienia po obsługę posprzedażową. Jesteśmy autoryzowanym importerem i hurtowym dystrybutorem ponad 26 czołowych producentów akcesoriów do quadów i motocykli.

Większość sprowadzanych przez nas quadów i akcesoriów można wypróbować bezpłatnie u wybranych sprzedawców przed zakupem i tym samym przekonać się o ich walorach, a profesjonalnie wyszkolony personel jest gotowy udzielić Państwu indywidualnej fachowej porady dotyczącej akcesoriów i pojazdów z naszej oferty. Następnie za pośrednictwem naszych dealerów i punktów serwisowych w całej Polsce oraz w regionie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej możemy zapewnić profesjonalny montaż wszystkich sprzedawanych przez nas akcesoriów oraz profesjonalną obsługę Państwa pojazdów.