Shade 650 XTREME - NOWA CENA !
Shade 650 XTREME - NOWA CENA !
Shade 650 XTREME - NOWA CENA !
Shade 650 XTREME - NOWA CENA !

Shade 650 XTREME - NOWA CENA !

Zwrotny quad, który wytrzyma nawet wymagające warunki. Wszechstronna maszyna do pracy i zabawy przekonuje mocnym silnikiem i komfortowymi właściwościami jezdnymi. Wyposażenie obejmuje nowoczesne kompozytowe bagażniki, felgi aluminiowe, oświetlenie LED, osprzęt holowniczy oraz wyciągarkę elektryczną.

Technologia

Niezawodny silnik

Niezawodny silnik

Chłodzony cieczą, czterosuwowy, pojedynczy cylinder z kutymi tłokami zapewnia bardzo dużą moc i wysoki moment obrotowy. Cylinder jest pokryty specjalną warstwą ceramiczną, która poprawia chłodzenie i zmniejsza jego zużycie. Elastyczne mocowanie silnika i wałek równoważący znacznie redukują wibracje co przyczynia się do wygodnej jazdy.

Napęd 4x4 z blokadą dyferencjału

Napęd 4x4 z blokadą dyferencjału

Przełączany elektrycznie napęd 2x4 / 4x4 z całkowicie blokowanym mechanizmem różnicowym pozwala z łatwością radzić sobie w trudnym terenie. Moc silnika przekazywana jest do kół za pośrednictwem automatycznej skrzyni biegów z biegiem wstecz, jest wyposażona także w funkcję hamowania silnika oraz sprzęgło odśrodkowe, które utrzymuje optymalne napięcie paska napędowego, minimalizując w ten sposób zużycie i wydłużając jego żywotność.

Komfortowe podwozie

Komfortowe podwozie

Łatwa obsługa, zwinność oraz niesamowita terenu. Podwozie Access Shade to jeden z najlepszych quadów w historii. Solidna rama z nisko położonym środkiem ciężkości, dużym prześwitem i małym promieniem skrętu zapewniają maszynie doskonałe właściwości jezdne. Koła są niezależnie zawieszone w trapezowych ramionach z dużymi skokami zawieszenia; zawieszenie jest regulowane w pięciu pozycjach.

Kompozytowe bagażniki z przodu i z tyłu

Kompozytowe bagażniki z przodu i z tyłu

Nowoczesne kompozytowe bagażniki z antypoślizgową powierzchnią i wieloma punktami kotwiczenia są wykonane z praktycznie niezniszczalnego materiału kompozytowego, który może wytrzymać nieostrożne traktowanie. Dzięki czemu przez wiele sezonów będą wyglądały jak nowe.

Nowoczesne oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie

Reflektory z podwójnymi projektorowymi soczewkami zamieniają noc w dzień. Dzięki światłom LED do jazdy dziennej światła są zarówno praktyczne oraz dobrze się prezentują. Kierunkowskazy i światła tylne / hamowania również są wykonane w technologii LED, charakteryzują się niskim zużyciem energii i jednocześnie wysoką jasnością, co zapewnia większe bezpieczeństwo podczas jazdy.

Czytelny wyświetlacz LCD

Czytelny wyświetlacz LCD

Nowoczesny wyświetlacz wielofunkcyjny pokazuje wszystkie niezbędne informacje: cyfrowy prędkościomierz, analogowy obrotomierz, zegar pokładowy, licznik całkowity i dzienny, licznik godzin, wskaźnik aktualną prędkość, kontrolkę napędu 2WD / 4WD, wskaźnik blokady mechanizmu różnicowego, wskaźnik poziomu paliwa i wiele innych.

Hamulce tarczowe na wszystkich kołach

Hamulce tarczowe na wszystkich kołach

Cztery duże tarcze hamulcowe z profilowanymi tarczami zapewniają skuteczne i precyzyjne hamowanie. Wraz z opancerzonymi przewodami hamulcowymi gwarantują niezawodne hamowanie w każdej sytuacji. Ponadto hamulec silnikowy pomaga zjeżdżać ze stromych wzniesień.

Mocna wyciągarka

Mocna wyciągarka

Niezawodna wyciągarka elektryczna o dużej sile uciągu 2500 lbs i 15-metrowej stalowej linie ma wystarczającą moc, aby wyciągnąć kolegę z głębokiego błota. Wyciągarką można sterować zdalnie za pomocą przycisków na kierownicy.

Aluminiowe felgi

Aluminiowe felgi

Atrakcyjne 12-calowe felgi aluminiowe wyposażone są w sześciowarstwowe opony KENDA Bear Claw. Głęboki wzór i konstrukcja radialna zapewniają przyczepność w trudnym terenie i przewidywalne zachowanie.

Homologowany hak holowniczy

Homologowany hak holowniczy

Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu i napędowi na wszystkie koła Access Shade wystarczającą moc do holowania ciężkich przyczep i akcesoriów roboczych. Zaczep holowniczy wyposażony jest w homologowaną kulę.

Specyfikacja

Silnik

Typ : czterosuwowy jednocylindrowy SOHC, 4 zawory, EFI
Pojemność: 608 ccm
Moc: 47,6 k (35 kW) - Off-road
Zapłon: CDI
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4 - przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna CVT (wariator), L/H/N/R
Blokada dyferencjału:  przedniego, sterowanie elektryczne ( T3b)

Podwozie

Zawieszenie przód: niezależne, podwójne wahacze
Zawieszenie tył niezależne, podwójne wahacze
Amortyzatory przód: hydrauliczne, pięciostopniowa regulacja sprężyny
Amortyzatory tył: hydrauliczne, pięciostopniowa regulacja sprężyny
Hamulce przód: 2x tarcza hydrauliczna
Hamulce tył: 2x tarcza hydrauliczna
Opony przód: 25 x 8 - 12
Opony tył: 25 x 10 - 12

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 2 040 mm
Szerokość całkowita: 1 200 mm
Wysokość całkowita: 1 252 mm
Prześwit: 310 mm
Rozstaw: 1 440 mm
Sucha masa: 362 kg
Zbiornik paliwa: 21 l

Inne

Bagażnik przedni: kompozytowy z antypoślizgową powierzchnią, obciążenie 34 kg 
Bagażnik tylny: kompozytowy z antypoślizgową powierzchnią, obciążenie 68 kg 
Uciąg: 226 kg

Wyposażenie

W cenie: elektryczna wyciągarka 2500 lbs, homolowany hak holowniczy, kompozytowe bagażniki z przodu i z tyłu, aluminiowe felgi, przedni bumper, wielofunkcyjny cyfrowy wyświetlacz, osłony dłoni

Homologacja

Homologacja: tak, T3b
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
 
Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są dostępne na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji bez wcześniejszej informacji.