Shade 850 LT XTREME EPS
Shade 850 LT XTREME EPS
Shade 850 LT XTREME EPS
Shade 850 LT XTREME EPS

Shade 850 LT XTREME EPS

Flagowy model Access jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię, elektryczne wspomaganie kierownicy i jeden z najmocniejszych silników w swojej klasie. Bogate wyposażenie obejmuje 12-calowe aluminiowe felgi, opony KENDA Bear Claw EX, oświetlenie LED, osprzęt holowniczy, wyciągarkę elektryczną czy solidne stalowe bagażniki z kompozytowymi nakładkami.

Technologia

Najmocniejszy silnik na rynku

Najmocniejszy silnik na rynku

Masywny czterosuwowy silnik o pojemności 781 cm3 jest obecnie jednym z najmocniejszych silników jednocylindrowych. Wyróżnia się nadmiarem mocy, wysokim momentem obrotowym i doskonałą kulturą pracy. wysoką kulturę i niskie drgania zapewnia elastyczne mocowanie silnika i wałek wyważający.

Dopracowane podwozie

Dopracowane podwozie

Łatwa obsługa, duża zwrotność i niesamowite prowadzenie w terenie - podwozie Access 850 LT jest jednym z najlepszych w pojazdach  ATV. Solidna rama z wydłużonym rozstawem osi, nisko położonym środkiem ciężkości i dużym prześwitem zapewnia doskonałe właściwości jezdne. Wszystkie koła są niezależnie zawieszone; zawieszenie jest regulowane w pięciu pozycjach.

NAPĘD 4x4 Z BLOKADĄ MECHANIZMU RÓŻNICOWEGO

NAPĘD 4x4 Z BLOKADĄ MECHANIZMU RÓŻNICOWEGO

Elektrycznie wybierany napęd 2x4 / 4x4 z blokadą przedniego mechanizmu różnicowego pozwoli Ci wyrwać się z każdego terenu. Optymalne przenoszenie mocy zapewnia automatyczna skrzynia biegów z biegiem wstecznym, sprawny hamulec silnikowy oraz sprzęgło odśrodkowe, co znacznie wydłuża żywotność paska.

Elektryczne wspomaganie kierownicy

Elektryczne wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy, to komfort, bezpieczeństwo i ochrona. Wspomaganie kierownicy ułatwia manewrowanie podczas jazdy, a także działa jako amortyzator. Jeśli przednie koło uderzy w ukryty kamień lub dziurę, uderzenie nie wytrąci kierownicy z dłoni, ponieważ większość energii zostanie pochłonięta przez wspomaganie.

PRZEDNIE I TYLNE BAGAŻNIKI

PRZEDNIE I TYLNE BAGAŻNIKI

Na solidnym bagażniku wykonanym z bardzo wytrzymałej stali możesz przewieźć wszystko, czego potrzebujesz, czy to do pracy zawodowej, do domku letniskowego, czy na weekendowy wypad. Obróbka powierzchni wysokiej jakości farbą proszkową zwiększa odporność na korozję.

Nowoczesne oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie

Reflektory z podwójnymi soczewkami projektorowymi zamieniają noc w dzień. Dzięki diodowym światłom do jazdy dziennej te mocne światła są zarówno praktyczne, jak i eleganckie. Kierunkowskazy i światła tylne / hamowania w technologii LED charakteryzują się niskim zużyciem energii i jednocześnie wysoką jasnością, co zapewnia większe bezpieczeństwo jazdy.

CZYTELNY WYŚWIETLACZ LCD

CZYTELNY WYŚWIETLACZ LCD

Nowoczesny wyświetlacz wielofunkcyjny dostarcza wszystkich niezbędnych informacji: cyfrowy prędkościomierz, analogowy obrotomierz, zegar pokładowy, licznik kilometrów przebiegu całkowitego i dziennego, licznik godzin, wskaźnik ogranicznika prędkości, lampka kontrolna 2WD / 4WD, wskaźnik blokady mechanizmu różnicowego, wskaźnik poziomu paliwa i wiele innych.

Hamulce tarczowe na wszystkich kołach

Hamulce tarczowe na wszystkich kołach

Cztery duże tarcze hamulcowe zapewniają skuteczny i precyzyjny efekt hamowania. Wraz z przewodami w oplocie gwarantują niezawodne hamowanie w każdej sytuacji. Ponadto skuteczny hamulec silnikowy pomaga zjeżdżać ze wzniesienia.

Mocna wyciągarka elektryczna

Mocna wyciągarka elektryczna

Niezawodna wciągarka elektryczna o dużej sile uciągu 2500 funtów i 15-metrowej stalowej linie ma wystarczającą moc, aby wyciągnąć kolegów z głębokiego błota. Wciągarką można sterować zdalnie na kierownicy.

12

12" felgi aluminiowe

Atrakcyjne 12-calowe felgi aluminiowe wyposażone są w sześciowarstwowe opony KENDA Bear Claw. głęboki bieżnik o konstrukcji radialnej zapewnia przewidywalne zachowanie i bezpieczeństwo w trudnym terenie.

Homologowany hak

Homologowany hak

Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu i napędowi na wszystkie koła Access Shade ma więcej niż wystarczającą moc do holowania ciężkich przyczep i akcesoriów roboczych. Zaczep holowniczy wyposażony jest w homologowaną kulę.

Specyfikacja

Silnik

Typ: czterosuwowy jednocylindrowy SOHC, 4 zawory, EFI
Pojemność: 781 ccm
Max. moc: 43 kW (off-road)
Zapłon: CDI
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna - CVT wariator z biegiem wstecz(L/H/N/R) + hamowanie silnikiem
Blokada dyferencjału : L7e (Euro4): elektrycznie blokowany dyferencjał z przodu, tylny samoblokujący mechanizm różnicowy
  T3b: elektrycznie blokowany dyferencjał z przodu

Podwozie

EPS: elektryczne wspomaganie kierownicy
Zawieszenie przód: niezależne, podwójne wahacze
Zawieszenie tył niezależne, podwójne wahacze
Amortyzatory przód: amortyzatory hydrauliczne, regulowane napięcie wstępne sprężyny
Amortyzatory tył: amortyzatory hydrauliczne, regulowane napięcie wstępne sprężyny
Zdvih pérování P/Z: 254 / 254 mm
Hamulce przód: 2x tarcza hydrauliczna
Hamulce tył: 2x tarcza hydrauliczna
Opony przód: 25 x 8 - 12
Opony tył: 25 x 10 - 12

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 2 390 mm
Szerokość całkowita: 1 200 mm
Wysokość całkowita: 1 495 mm
Prześwit: 310 mm
Rozstaw: 1 440 mm
Sucha masa: 374 kg
Zbiornik paliwa: 21 l

Inne

Bagażnik przód: ładowność 34 kg 
Bagażnik tył: ładowność 68 kg 
Siła uciągu: 226 kg

Wyposażenie

Wyposażenie w cenie: elektryczne wspomaganie kierownicy, aluminiowe koła 12", opony Kenda 25", homologowany hak holowniczy, wyciągarka elektryczna 2500 lbs, stalowy przedni i tylny bagażnik, przednia bumper ochronny, światła dzienne LED, tylne światła LED, osłony dłoni / dźwigni

Homologacja

Homologacja: L7e, T3b
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B (samochód osobowy)


Zdjęcia oraz ilustracje nie muszą odpowiadać specyfikacji modelu na polskim rynku. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji oraz cen.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich użycie.
OK   Więcej informacji