Shade 650 LT XTREME EPS
Shade 650 LT XTREME EPS
Shade 650 LT XTREME EPS
Shade 650 LT XTREME EPS

Shade 650 LT XTREME EPS

Wszechstronny quad do pracy i zabawy, który wyróżnia się mocnym silnikiem i świetnymi właściwościami jezdnymi. Elektryczne wspomaganie kierownicy pozwala na przyjemną jazdę. Wyposażenie obejmuje nowoczesne bagażniki kompozytowe, atrakcyjne felgi aluminiowe, oświetlenie LED, osprzęt holowniczy oraz wyciągarkę elektryczną.

Technologia

Niezawodny jednocylindrowy silnik

Niezawodny jednocylindrowy silnik

Chłodzony cieczą, czterosuwowy, pojedynczy cylinder z kutymi tłokami zapewnia bardzo dużą moc i wysoki moment obrotowy. Cylinder jest pokryty specjalną warstwą ceramiczną, która poprawia chłodzenie i zmniejsza jego zużycie. Elastyczne mocowanie silnika i wałek równoważący znacznie redukują wibracje co przyczynia się do wygodnej jazdy.

Przedłużone podwozie

Przedłużone podwozie

Łatwa obsługa, duża zwrotność i niesamowite prowadzenie w terenie - podwozie Access 650 LT jest jednym z najlepszych pojazdów ATV w historii. Solidna rama z wydłużonym rozstawem osi, nisko położonym środkiem ciężkości i dużym prześwitem zapewnia ATV doskonałe właściwości jezdne. Wszystkie koła są niezależnie zawieszone; komfortowe zawieszenie jest regulowane w pięciu pozycjach.

Napęd 4X4 z blokadą dyferencjału

Napęd 4X4 z blokadą dyferencjału

Przełączany elektrycznie napęd 2x4 / 4x4 z całkowicie blokowanym mechanizmem różnicowym pozwala z łatwością radzić sobie w trudnym terenie. Moc silnika przekazywana jest do kół za pośrednictwem automatycznej skrzyni biegów z biegiem wstecz, jest wyposażona także w funkcję hamowania silnika oraz sprzęgło odśrodkowe, które utrzymuje optymalne napięcie paska napędowego, minimalizując w ten sposób zużycie i wydłużając jego żywotność.

Elektryczne wspomaganie kierownicy

Elektryczne wspomaganie kierownicy

Wspomaganie kierownicy, to komfort, bezpieczeństwo i ochrona. Wspomaganie kierownicy ułatwia manewrowanie podczas jazdy, a także działa jako amortyzator. Jeśli przednie koło uderzy w ukryty kamień lub dziurę, uderzenie nie wytrąci kierownicy z dłoni, ponieważ większość energii zostanie pochłonięta przez wspomaganie.

Kompozytowe bagażniki

Kompozytowe bagażniki

Nowoczesne kompozytowe bagażniki z antypoślizgową powierzchnią i wieloma punktami kotwiczenia są wykonane z praktycznie niezniszczalnego materiału kompozytowego, który może wytrzymać nieostrożne traktowanie. Dzięki czemu przez wiele sezonów będą wyglądały jak nowe.

Nowoczesne oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie

Reflektory z podwójnymi projektorowymi soczewkami zamieniają noc w dzień. Dzięki światłom LED do jazdy dziennej światła są zarówno praktyczne oraz dobrze się prezentują. Kierunkowskazy i światła tylne / hamowania również są wykonane w technologii LED, charakteryzują się niskim zużyciem energii i jednocześnie wysoką jasnością, co zapewnia większe bezpieczeństwo podczas jazdy.

Czytelny wyświetlacz LCD

Czytelny wyświetlacz LCD

Nowoczesny wyświetlacz wielofunkcyjny pokazuje wszystkie niezbędne informacje: cyfrowy prędkościomierz, analogowy obrotomierz, zegar pokładowy, licznik całkowity i dzienny, licznik godzin, wskaźnik aktualną prędkość, kontrolkę napędu 2WD / 4WD, wskaźnik blokady mechanizmu różnicowego, wskaźnik poziomu paliwa i wiele innych.

Hamulce tarczowe

Hamulce tarczowe

Cztery duże tarcze hamulcowe z profilowanymi tarczami zapewniają skuteczne i precyzyjne hamowanie. Wraz z opancerzonymi przewodami hamulcowymi gwarantują niezawodne hamowanie w każdej sytuacji. Ponadto hamulec silnikowy pomaga zjeżdżać ze stromych wzniesień.

Mocna wyciągarka

Mocna wyciągarka

Niezawodna wyciągarka elektryczna o dużej sile uciągu 2500 lbs i 15-metrowej stalowej linie ma wystarczającą moc, aby wyciągnąć kolegę z głębokiego błota. Wyciągarką można sterować zdalnie za pomocą przycisków na kierownicy.

Aluminiowe felgi

Aluminiowe felgi

Atrakcyjne 12-calowe felgi aluminiowe wyposażone są w sześciowarstwowe opony KENDA Bear Claw. Głęboki wzór i konstrukcja radialna zapewniają przyczepność w trudnym terenie i przewidywalne zachowanie.

Homologowany hak holowniczy

Homologowany hak holowniczy

Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu i napędowi na wszystkie koła Access Shade wystarczającą moc do holowania ciężkich przyczep i akcesoriów roboczych. Zaczep holowniczy wyposażony jest w homologowaną kulę.

Specyfikacja

Silnik

Typ: czterosuwowy jednocylindrowy SOHC, 4 zawory, EFI
Pojemność: 608 ccm
Moc : 35 kW (off road)
Zapłon: CDI
Chłodzenie: cieczą + wentylator elektryczny

Układ napędowy

Napęd: 2x4 / 4x4, przełączany elektrycznie
Skrzynia biegów: automatyczna - CVT, wariator z biegiem wstecz (L/H/N/R) + hamowanie silnikiem
Blokada dyferencjału: przedniego - przełączana elektrycznie (L7e, T3b), z tyłu samoblokujący dyferencjał (L7e)

Podwozie                       

EPS: elektryczne wspomaganie kierownicy
Zawieszenie przód: niezależne, podwójne wahacze
Zawieszenie tył niezależne, podwójne wahacze
Amortyzatory przód: hydrauliczne, pięciostopniowa regulacja sprężyny
Amortyzatory tył: hydrauliczne, pięciostopniowa regulacja sprężyny
Hamulce przód: 2x tarcza hydrauliczna
Hamulce tył: 2x tarcza hydrauliczna
Opony przód: 25 x 8 - 12
Opony tył: 25 x 10 - 12

Rozmiary i waga

Długość całkowita: 2 250 mm
Szerokość całkowita: 1 200 mm
Wysokość całkowita: 1 252 mm
Prześwit: 310 mm
Rozstaw: 1 440 mm
Sucha masa: 362 kg
Zbiornik paliwa: 15 l

Inne

Bagażnik przedni: kompozytowy z antypoślizgową powierzchnią, obciążenie 34 kg
Bagażnik tylny: kompozytowy z antypoślizgową powierzchnią, obciążenie 68 kg
Uciąg: 226 kg (na silnici)

Wyposażenie w cenie

Wyposażenie:

elektryczna wyciągarka 2500 lbs, elektryczne wspomaganie kierownicy,homolowany hak holowniczy, kompozytowe bagażniki z przodu i z tyłu, 12" aluminiowe felgi, przedni bumper, wielofunkcyjny cyfrowy wyświetlacz, osłony dłoni

Homologacja

Homologacja: L7e, T3b
Uprawnienia prawo jazdy kat. B


    Fotografie i ilustracje nie muszą dokładnie odpowiadać pojazdom, które są dostępne na rynku polskim. Importer zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji bez wcześniejszej informacji.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich użycie.
OK   Więcej informacji